Copyright 2021 - SRD Vrbas

Izlet povodom otvorenja ribolovne sezone okupio ribolovce SRD Vrbas

 

IMG 0850

 

 

I ove godine SRD "VRBAS" Gornji Vakuf-Uskoplje organizovalo je tradicionalni izlet povodom otvorenja  ribolovne sezone. Ovo veliko okupljanje i druženje ribolovaca, članova SRD Vrbas, i ove godine održalo u Bistričkoj Rici, na ribnjacima ZZ"Farma"- Restoran .

 

 


Protokol održavanja izleta je bio:
1. 12:00-13:30 sati - okupljanje
2. 13:30-14:30 sati - svečani program i dodjela plakata
3. 14:30-15:40 sati - ručak
4. 15:00 sati - takmičenje u preciznom zabacivanju
5. 16:30-17:00 sati - izvlačenje tombole i dodjela nagrada
6.od 17:00 sati pa nadalje - Kulturno zabavni program


Nakon okupljanja sportskih ribolovaca te gostiju iz U.S.R."Glavatica"- Jablanica i Srd "Vrbas" - Bugojno, usljedilo je dodjeljivanje Zahvalnica ribolovcima koji su svojim doprinosom i zalaganjem učinili mnogo za SRD "VRBAS" Gornji Vakuf - Uskoplje,  a to su:


1.Šišić Hlil
2.Slavko Boškić
3.Sofić Ahmet
4.Grgić Ivica


Te načelniku opštine Seadu Ćauševićiu koji je podržavao i pomagao naše društvo u mnogim projektima i kojem se zahvaljujemo. Nakon dodjela plakata usljedio je ručaka, a poslje ručka usljedilo je takmičenje u preciznom zabacivanju. Takmičenje se odvijalo u dva kruga,  a učestvovalo je 35 sportskih riblovaca. Nakon prvog kruga, u drugi krug plasiralo se 10 takmičara koji su imali 4 i više poena. Nakon drugog kruga takmičenja proglašeni su najbolji u preciznom zabacivanju a to su:


1. Šišić Hidajet - Nagrada- Štap
2. Ljutić Emin -Nagrada - Rola
3. Milanović Adnan - Nagrada - Majica sa logom našeg društva
4. Slavko Boškić - Nagrada - Piće sa logom našeg društva


Poslje dodjele nagrada najuspješnijim usljedilo je izvlačenje tombole, te dodjela nagrada
Nakon izvlačenja tonbole usljedilo je druženje uz pjesmu do kasno u noć, a atmosferu prijateljsko druženje nastojat ćemo vam približiti sa nekoliko fotografija.

Search

f t g m